Ekskluzywny dom Lipie-Althof położony jest
w maleńkiej wiosce Lipie, wśród dziewiczych lasów
i ponad 150 jezior Pojezierza Wałeckiego — części Pojezierza Zachodniopomorskiego. Pośród okolicznych rezerwatów przyrody, jednymi z najpiękniejszych są rezerwaty krajobrazowe Diabli Skok, Wielki Bytyń
i Smolary oraz rezerwat leśny Glinki i rezerwat Rosiczki Mirosławskie. W okolicy znajdują się również wspaniałe, czyste, lazurowe jeziora Kocie, Bytyń Wielki i Drzewicz. Miejscowość Lipie położona jest blisko Wałcza, Mirosławca i Czaplinka.

Dbamy o to, aby Goście oczekujący relaksującego wypoczynku w lesie lub wczasów nad jeziorami, mogli beztrosko cieszyć się w Lipiu i okolicy pięknem przyrody. Dlatego Lipie-Althof to obiekt zapewniający wysoki komfort i domową atmosferę o każdej porze roku. Wnętrza obiektu zostały zaprojektowane i wyposażone z myślą o wygodzie i komforcie wypoczynku odwiedzających go Gości.

W domu Lipie-Althof oddajemy naszym Gościom do dyspozycji wszystko, co niezbędne do spędzenia relaksujących chwil, przynoszących odprężenie
i wypoczynek, a w tym:

  • 5 w pełni wyposażonych pokoi dwuosobowych
    z przestronnymi, luksusowymi łazienkami,
  • komfortowy i przytulny salon z kominkiem
    (z telewizją satelitarną, kinem domowym i sprzętem audio),
  • bezprzewodowy szybki internet,
  • wygodny taras i urzekający ogród,
  • a dodatkowo — można tu skosztować wspaniałego jedzenia, obfitującego w specjały kuchni staropolskiej i dziczyznę.

Sąsiedztwo unikalnej przyrody i pięknych krajobrazów — pełnych pomników przyrody, wspaniałych lasów i czystych jezior — zapewniają niezapomniane wrażenia ze spacerów i wycieczek rowerowych oraz wypraw na nartach biegowych po bogatej w atrakcje turystyczne okolicy. Również zwolennicy polowań na dziki i inne zwierzęta, łowienia ryb i zbierania grzybów znajdą tu coś dla siebie.

Oddajemy naszym Gościom do dyspozycji wszystko, co niezbędne do spędzenia relaksujących chwil, przynoszących odprężenie
i wypoczynek.

Tu - w Lipiu
- czekamy na Ciebie!